Her Mevsim Güneşli Günler – Evime.com | Blog

Her Mevsim Güneşli Günler

By  |  1 Comment

dekorasyonda sarı

Sıcak renkler arasında yer alan ve gün ışığının rengi olan sarı; kişide olumlu hisler yaratarak mutluluk verir. Bu nedenle evlerinizde neşeli ve mutlu bir ortam yaratmak için dekorasyonunuzda sarı rengi tercih edebilirsiniz.

dekorasyonda sarı

Sarı renk; enerji verir, neşeyi arttırır ve ilham vericidir. Kısacası güneşli günlerde insan nasıl mutlu oluyor ve enerji doluyorsa dekorasyonda kullanacağınız sarı renk ile aynı etkiyi evlerinizde de yaşayabilirsiniz. İster kullanacağınız objelerde isterseniz de oturma gruplarınızda güneşli günleri çağrıştıran özellikle açık sarı tonlarını kullanabilirsiniz.

9_yellow-living-room-furniture

Koyu tonlarda kullanacağınız sarının ters etki yapacağı gibi yoğun kullanacağınız sarı tonları da aynı şekilde boğabilir. Bu nedenle aradaki dengeyi iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Sizi ilham verecek sarı rengin kullanıldığı dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

4f44fa0de71dcc46eb7bb7e3a5a8c4f3dekorasyonda sarıdekorasyonda sarıdekorasyonda sarıdekorasyonda sarıeereredekorasyonda sarı1 Yorum

  1. Merve

    4 Nisan 2016 at 07:11

    Huzur verici iç açıcı bir yazı olmuş Yağmur hanım favorilerime ekledim sizi takipteyim

Bir Yanıt Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>